top of page
Fotograf Kamil Kubjatko

Opravdový Black Friday!

Soutěž s námi o naši prověřenou, 100% funkční techniku a vyhraj špičkový fotoaparát Fujifilm X-T2 + objektiv XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS zcela zdarma!

Druhý a třetí vylosovaný vyhrává osobní focení MINI!

Soutěž probíhá od 29.11.2019 do 22.12.2019 (vč.).

Jak se do soutěže zařadit? Úměrně k hodnotě všech cen vlastě docela jednoduše!

 

Na Instagramu:

1. na Instagramu začni sledovat účty @fotograf_michal_szydlowski a @fotografkamilkubjatko

2. dej na Instagramu like a slušný alepoň čtyřslovný komentář pod příspěvky odkazující na tuto soutěž na obou výše uvedených účtech.

3. stáhni si TENTO obrázek, pověs jej na Instagram (obrázek musí být celý, tedy neořezaný tak, aby byl zcela čitelný - formát je IG plně přizpůsoben), označ v něm oba naše Instagramové účty, a nech tento příspěvek na IG minimálně do úspěšného slosování soutěže a předání všech cen.

Na Facebooku:

4. dej like a slušný komentář pod příspěvek se soutěží na našich Facebookových stránkách (ZDE Michal a ZDE Kamil- najdeš je rychle) a příspěvek se soutěží z jedné z našich FB stránek nasdílej na svůj profil).

A nakonec:

5. ťuknutím SEM nám napiš mail, do kterého určitě napiš své jméno + telefonní číslo a uveď v něm svůj FB a IG účet, ze kterého byly výše požadované kroky provedeny

 

Další podmínky a pravidla soutěže (ctíme fair play):

Soutěž probíhá od 29.11.2019 do 22.12.2019 (vč.). Výherci budou vylosováni 23.12.2019 (čas losování upřesníme na našich sítích s dostatečným předstihem). Losovat se bude ze zaslaných mailů formou náhodného losování. Princip losování detailně popíšeme krátce před samotným slosováním. Vylosovaní výherci budou následně kontaktováni za účelem kontroly, zda splnili všechny podmínky. Pokud některá z podmínek splněna nebude, nebo nebude možné splnění podmínek zkontrolovat, bude se pro danou cenu losovat výherce nový.

Protože nám záleží na tom, abychom všemi cenami udělali radost a hezké Vánoce někomu "opravdovému"... Protože nám další osud našich mazlíků není lhostejný a chceme, aby naše technika dělala radost skvělými obrázky i nadále... A protože žijeme v nové době účtů různých pejsků, kočiček, kytiček a delfínků, kteří houfně pomáhají různým "dobrým věcem" po celých sítích... Proto všechno budeme také prověřovat autentičnost účtů vylosovaných výherců. Falešné účty bez dostatečně dlouhé a hodnověrné historie tak nebudou v případě vylosování uznány a slosování proběhne znovu. V tomto budeme opravdu nekompromisní. Transparentnost a fair play pro nás není jen póza, ale prosté přesvědčení.

Zúčastnit se mohou všechny osoby starší 18 let, nebo starší 15 let se souhlasem zákonného zástupce. Každá osoba se do soutěže může zařadit pouze jednou. Případné odhalené duplicity budou ze soutěže zcela vyřazeny. Výherci budou kontaktováni telefonicky a prostřednictvím sítí. Pokud se nám kteréhokoliv výherce nepodaří kontaktovat a validovat do 48 hodin od slosování, proběhne 27.12.2019 nové slosování za stejných podmínek. V případě, že ani z tohoto termínu by autentický výherce nevzešel, oznámíme termín další, dokud si všechny ceny nenajdou svého výherce.

Soutěží se o 100% funkční námi využitou techniku v TOP stavu (o jeden fotoaparát a jeden objektiv, které spolu tvoří výherní set hlavní ceny). Hlavní cena bude výherci předána buď osobně v Ostravě (dle vzájemných možností), nebo prostřednictvím pošty (hlavní cenu odešleme pouze v rámci ČR do 14 dnů od slosování, ze kterého vzejde výherce). Hlavní cena bude předána spolu s darovacími smlouvami. Dále se soutěží o dvě osobní focení MINI. Jedno ode mne a jedno od Michala. Focení však musí proběhnout do 50 km od Ostravy a v období od 01.01.2020 do 30.04.2020.

Provozovateli soutěže jsou Michal Szydlowski a Kamil Kubjatko. Odesláním soutěžního mailu soutěžící souhlasí s podmínkami soutěže, se zařazením do ní i se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje soutěžících budou využity pouze za účelem slosování a zpětného kontaktu výherce. Provozovatelé si vyhrazují právo na úpravu pravidel v případě, že by odhalili jejich porušování, které by poškozovalo poctivé soutěžící a to tak, aby byly zajištěny stejné a spravedlivé šance pro všechny soutěžící. Specifikace fotoaparátu najdeš ZDE a specifikace objektivu pak ZDE.

Fotograf Kamil Kubjatko
bottom of page